Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Pilarki łańcuchowe można zaliczyć do przydatnego i funkcjonalnego sprzętu. Przydają się bowiem przez cały rok, niezależnie od sezonu. Główną zaletą tego urządzenia jest jego mobilność oraz łatwość w transporcie. Pilarka spalinowa świetnie sprawdza się w przydomowym ogrodzie a nawet i w lasach. Co więcej, nie trzeba podłączać jej do prądu. Pilarka jest bardzo pomocna podczas ścinania gałęzi drzew i do przygotowywania drewna, które ma iść na opał.

Podstawowymi elementami wyposażenia pilarek łańcuchowych są: filtr powietrza, gaźnik i zbiornik na paliwo. Dodatkowo… aby sprzęt był wygodny w użyciu, wyposażono go w prowadnice. Dzięki temu cały proces cięcia jest o wiele bardziej precyzyjny. Przy niektórych modelach można znaleźć też hamulce łańcucha, które sprawiają, że praca z pilarką jest o wiele bezpieczniejsza. Nasza oferta jest też bogata w pilarki z uchwytem amortyzowanym, co przekłada się na duży komfort i wygodę podczas pracy. Warto tutaj zwrócić uwagę na produkty marki Makita, które są rozpoznawalne zarówno w Polsce, jak i na zagranicznym rynku.

O łańcuchowych piłach spalinowych można powiedzieć to, że są bardzo łatwe w obsłudze i sprzyja to amatorom posiadającym przydomowe ogrody. Dzięki pilarce można w łatwy i szybki sposób wyeliminować rozrastające się za bardzo gałęzie drzew, krzewów czy też innych roślin. Jako użytkownik nie musisz martwić się o podłączanie swojego urządzenia do zasilania, ponieważ nie będzie to potrzebne – wystarczy zaopatrzyć się w paliwo. Co więcej… Pilarka jest bardzo mobilnym i łatwym w eksploatacji urządzeniem, które dosłownie wszędzie się zmieści, jeśli będzie trzeba ją gdzieś przechowywać.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani takimi urządzeniami do ogrodu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pilarek łańcuchowych i elektrycznych. Znajdziesz u nas sprawdzone i popularne marki, takie jak Makita i Echo, które z pewnością nie przysporzą Ci zawodu. Urządzenia od tych producentów są ergonomiczne i sprawiają, że praca staje się bardziej efektywna. W razie kłopotów z wyborem modelu, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Postaramy się doradzić Ci jak najlepiej!