O NAS

Szukasz firmy, która zajmuje się serwisowaniem i naprawą rozmaitych maszyn ogrodniczych, oraz elektronarzędzi? Potrzebujesz kupić nietypową część do swojego sprzętu, ale nie wiesz, gdzie go zdobyć? A może po prostu chcesz wypożyczyć takie urządzenia, aby uporządkować swój ogród? Doskonale trafiłeś – zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Zajmujemy się serwisowaniem (zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym) maszyn ogrodniczych oraz innych, w których zamontowane są małe silniki spalinowe oraz maszynami budowlanymi z silnikami spalinowymi benzynowymi. Doskonale znamy się również na naprawie silników Briggs&Stratton, Honda, Loncin, Tecumseh, Rato, Lifan, Kohler, Robin Subaru oraz innych urządzeń dwusuwowych, a także skrzyń biegów manualnych i hydrostatycznych (Tuff Torq, Hydro Gear, Perles, Dana Spicer i inne).

To wciąż zaledwie zalążek naszej ofert – działalnością naszej firmy jest także sprzedaż do serwisowanych i naprawianych sprzętów. Jesteśmy w stanie sprowadzić części do maszyn nietypowych. Zawsze staramy się pomóc klientowi w sprawach serwisowych, a jeśli nie jest to możliwe – kierujemy go tam, gdzie na pewno taką pomoc otrzyma. Co więcej, współpracujemy także z rzemieślnikami i w miarę ich możliwości jesteśmy w stanie niektóre trudno dostępne elementy dorobić lub przerobić dostosowując do maszyny. Zakupiony sprzęt w naszej firmie możemy bez problemu dowieźć do klienta – wystarczy się z nami skontaktować i to omówić. Wypożyczamy też wiele maszyn ogrodniczych – m.in. glebogryzarki, wertykulatory, kosiarki oraz znacznie więcej! W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!