Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

BC 300 D Jednostka napędowa

1 699,00 

Dźwigniowe nożyce do trawy i żywopłotu GS53

363,00 

HH30 – PRZYSTAWKA NOŻYCE DO BCH250S

359,00 

Nożyce akumulatorowe 20V 4garden ANE5121S – ZESTAW

341,00 

Nożyce akumulatorowe 4garden ANT720

169,00 

Nożyce akumulatorowe na wysięgniku 2x20V 4garden ANW4022

399,00 

Nożyce do żywopłotu Cedrus NZ01

999,00 

Nożyce do żywopłotu długie Honda Versatool SSHE LE

1 580,00 

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU FHS 1555

779,00 

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HC 605 E Oleo-Mac

749,00 

Nożyce do żywopłotu Honda HHH25D-75E / GX25

3 310,00 

Nożyce do żywopłotu HS22 SingleStep™ Fiskars

127,00 

Osoby posiadające zielone strefy takie jak ogrody, w których rosną żywopłoty, drzewa i krzewy… Powinny zapewnić im odpowiednią pielęgnację. W ten sposób rośliny zyskają piękny wygląd oraz zdrową kondycję. Prace tego typu można oczywiście wykonywać ręcznie, warto jednak mimo wszystko zainwestować w akcesoria, które nam to ułatwią. Na dzisiejszym rynku można znaleźć wiele, od tych elektrycznych aż po spalinowe. Zakup takich gadżetów z pewnością ułatwi i to bardzo mocno codzienną pracę w ogrodzie. Urządzeniem i akcesoriami, które pomogą wam ujarzmić zielone, niesforne tereny są z pewnością nożyce do żywopłotu i sekatory. Można je znaleźć w naszym sklepie wraz z innymi, które również zostały ukazane w ofercie. Dostępne są między innymi:

– sekatory elektryczne
– sekatory spalinowe
– elektryczne nożyce do żywopłotów
– spalinowe nożyce do żywopłotów
– akumulatorowe nożyce do żywopłotów
– prowadnice i akcesoria do urządzeń

Wszystkie produkty, jakie są dostępne w ofercie różnią się oczywiście pod względem parametrów. Jeśli chodzi o nożyce spalinowe bądź sekatory, różnice są w: mocy, pojemności silnika, zbiorniku paliwa. Oba urządzenia różnią się też wagą i długością cięcia.
Natomiast w przypadku urządzeń elektrycznych, do cech które można ze sobą porównać należą: moc silnika i jego rodzaj, długość i typ ostrza, waga oraz rozmiar urządzenia. Bardzo ważne jest też aby zwrócić uwagę na parametry, które dotyczą hałasu czy wibracji, ponieważ mają one dość duży wpływ na komfort podczas pracy.
Jeśli przyjdzie jednak pracować na większym terenie, dobrym pomysłem jest tutaj zainwestowanie w urządzenie, które nie wymaga podłączenia do zasilania. W tej sytuacji chyba najlepiej sprawdzają się nożyce akumulatorowe. Przy pełnym naładowaniu akumulatora, można z nich korzystać nawet kilkadziesiąt minut.

Zainwestuj w nożyce do żywopłotu i sekatory

Urządzenia, jakimi są nożyce do żywopłotu i sekatory, sprawdzą się w rękach każdego ogrodnika – tego bardziej doświadczonego lub mniej. Pomogą one we właściwej pielęgnacji ozdobnych krzewów czy drzew oraz pozwolą nadać im odpowiedni kształt oraz wysokość. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój ogród, czy działka wokół domu był zadbany i lubisz zajmować się tym hobbystycznie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!