Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami Fiskars

979,00 

Bęben z wężem L, 13 mm (1/2″), 30 m Fiskars

430,00 

Bęben z wężem M, 13 mm (1/2″), 20 m Fiskars

400,00 

Bęben z wężem S, 9 mm (3/8″), 15 m Fiskars

323,00 

Dysza zraszająca Fiskars

38,00 

Filtr do zraszaczy, 2 szt. Fiskars

15,00 

Lanca zraszająca, 3-funkcyjna Fiskars

125,00 

Nypel Fiskars

15,00 

Pistolet zraszający, 3-funkcyjny Fiskars

89,00 

Pistolet zraszający, 3-funkcyjny; FiberComp™ Fiskars

109,00 

Pistolet zraszający, multi Fiskars

116,00 

Pistolet zraszający, multi; FiberComp™ Fiskars

136,00 

Nawadnianie ogrodu i działki to bardzo ważny element dbania o rośliny. Zwłaszcza latem, przy wysokich upałach, istotne jest, aby dostarczyć do gleby odpowiednią ilość wody. Istnieje wiele sposobów nawadniania podłoża. Można to robić ręcznie z użyciem węża ogrodowego lub automatycznie, montując w ogrodzie zraszacz. Niezależnie od wybranej metody nawadniania, będą potrzebne różne urządzenia i akcesoria, które usprawnią i zoptymalizują ten proces. I właśnie takie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym w kategorii „Nawadnianie”.

Co możesz tutaj kupić dla swojego ogrodu? W naszym asortymencie znajdziesz oczywiście podstawowe urządzenia do nawadniania takie jak zraszacze, węże ogrodowe, węże z bębnem. Ale możesz także zaopatrzyć się tutaj we wszystkie dodatkowe akcesoria i części, które będą Ci potrzebne do stworzenia wydajnego systemu nawadniającego ogród lub działkę. Rozdzielacze, reparatory, złącza, przyłącza kranowe, sterowniki nawadniania, lance i pistolety zraszające to tylko część produktów, które można u nas kupić. Oferujemy także całe zestawy do nawadniania, dzięki którym nie musisz wybierać wszystkich akcesoriów oddzielnie.

Służymy poradą i pomocą w zakresie doboru narzędzi i akcesoriów do nawadniania posesji. Pomożemy w zakupie urządzeń najlepiej sprawdzających się w nawadnianiu trawników, rabat kwiatowych, działek, ogródków warzywnych i innych terenów zielonych. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie! Polecamy nasze akcesoria szczególnie klientom z Jabłonny, Legionowa i okolic.