Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które ułatwiają sezonowe porządki i znacząco je usprawniają. To niezbędny gadżet w każdym ogrodzie i garażu. Za ich pomocą można podlać rośliny, umyć samochody oraz znacznie więcej. Bez trudu poradzą sobie z mchem i porostem na kostce brukowej – wystarczy wybrać model z dyszą rotacyjną. Sprężoną pod wysokim ciśnieniem wodą można również sprawnie umyć meble ogrodowe – najlepsza do tego celu będzie myjka z miękką szczotką, która nie uszkodzi struktury żadnego przedmiotu. Co jeszcze warto wiedzieć o myjkach ciśnieniowych?

Urządzenia te – jak wiele innych – posiadają rozmaite ciśnienie robocze, wydajność i moc. Należy tutaj pamiętać, że im wyższe ciśnienie myjki, tym trudniejsze prace możemy przy jej pomocy wykonać. Zakupując ją należy także pamiętać, że nie tylko jej parametry, ale i akcesoria powinniśmy dopasowywać do planowanych prac. Jak wspominaliśmy wcześniej, do czyszczenia kostki brukowej najlepiej sprawdzi się myjka ciśnieniowa z dyszą rotacyjną, jednak to tylko jeden z wielu dodatków. Szczotka obrotowa ułatwia czyszczenie wszelkich powierzchni i dzięki niej bez trudu wyczyścisz elewację swojego domu lub taras. Natomiast jeśli poszukujesz urządzenia do mycia auta, koniecznie wybierz szczotkę z miękkim włosiem – z nią nie uszkodzisz samochodu!

W ofercie znajdziecie Państwo myjki ciśnieniowe, które pochodzą od sprawdzonych producentów (m.in. Stiga). Wszystkie prezentowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałymi parametrami pracy oraz wytrzymałą budową. Dzięki wysokiej jakości wykonania są bardzo przydatne w sezonowych porządkach. Ich obsługa jest bardzo łatwa i – co równie ważne – bezpieczna. Nasze myjki gwarantują uzyskanie maksymalnej czystości, w krótkim czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych myjek ciśnieniowych. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!